Yaz aylarından beri kamuflajlı fotoğraflarını gördüğümüz ve merakla beklenen yeni makyajlı Passat dün tanıtıldı. Otomobil, dış kısımda ön tampon dışında çok bariz bir değişim geçirmese de güncellenen motorlar ve yeni teknolojilerle birlikte geliyor. Yenı ızgara tasarımıyla birlikte standart hale gelen ön ve arka led farlar görünümü çok şık bir hale getirmiş. 

İç kısımda yeni direksiyon simidi ve yeni multimedya sistemi ilk dikkat çekenler arasında. Teknoloji anlamında büyük değişimler geçiren Passat’ta Acil Durma Asistanı, Şerit Takip Asistanı, Adaptif Hız Sabitleyici gibi donanımlarda sunuluyor. 

Kaput altında da bir takım değişimler mevcut. VW’nin yeni 1.5 TSI turbo benzinli motoru artık Passat ailesine katılmış durumda. Ülkemiz için önemli bir seçenek olan 1.6 TDI hala ürün gamında mevcut ve 120 hp gücünde. 2.0 TDI motorun güç çıkışları aynı kalsa da emisyon verilerinde iyileştirmeler yapılmış bu sebeple adına artık bir Evo takısı eklenmiş.

Passat GTE

Passat Alltrack

One thought on “Makyajlı 2019 Volkswagen Passat tanıtıldı!

  1. Seneler boyu ticaretini yaptığım araç. gerçekten onlarca araba gördüm, bindim fakat bunun kadar gerek tasarım gerek performans açısından keyif aldığım başka bir araç olmadı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir